Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Bugün e-adresinizi bir gazetede gördüm. Eve geldim, hemen sitenize girdim. Böyle bir site hazırladığınız için size teşekkür ederim. Böylece dinimizi daha iyi öğreneceğiz...
Davut Kayhan | 9/9/2007
   
Kuran-ı Azîmüşa'nın hemen hemen hepimizin evinde olduğu ve evlerimizin en güzel odasında; en güzel muhafazaların içinde; odanın en yüksek yerinde; yüz yıllardan bu yana olduğu gibi günümüzde de adeta idam ettiğimiz; verilen mesajı almamak, anlamamak için farkında veya farkında olmadan sanki bir çaba harcama içerisinde bihaber dolaştığımız şu zamanda böyle bir çalışmayı yapıp bu ortama sunduğunuz için sizlere ve sizinle beraber emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim. ALLAH (c.c.) yar ve yardımcınız olsun.
Can Yoldaş | 9/9/2007
   
Böyle güzel bir çalışma yaptığınız için Allah razı olsun. Teşekkürler...
Akif Gürkan | 9/9/2007
   
Sitenin hazırlayıcısı kardeş(ler)ime en derin sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Kirlenmişliğin ve gerçek menzilden uzaklaşmışlığın zirvede olduğu bu ahir zaman ahvalinde tutunulacak, ısınılacak, görülecek bir site bu..Makalelerin seslendirilmiş olması, metinsel kaliteleri, gözlerinizi kapayıp madde aleminden mana alemine kısa da olsa bir yolculuk etmenize ne de güzel vesile oluyor !..Allah (cc) yar ve yardımcımız olsun inşallah-ül azim.
   
Çok çok çok güzel bir site ve çalışma, lütfen makalelerin sayısını artırın. Sesli kitaplar son zamanlarda çok popüler olmaya başladı, müzikçalar olan her yerde bu bilgilere ulaşmak büyük kolaylık.
Murat Salma | 9/9/2007
   
Ya bu çalışma gerçekten çok güzel bi çalışma ve çok faydalı olacağını düşünüyorum... Emeği gecen herkesten Allah razı olsun..
Esra Uludağ | 9/9/2007
   
Büyük bir hayra vesile oldunuz. Site çok güzel arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Emeği geçen herkesten Allah(c.c.) razı olsun. Bütün kardeşlerimizin yararlanması dileğiyle...
Tuba Kayan | 9/9/2007
   
Uzun zamandır böyle bir şey arıyordum. Allah razı olsun sizden. Bugün bir gazetede sizinle ilgili bir haber okudum ve haberim oldu. Birde Sureler halinde de bir çalışma olursa daha bir güzel olacak. Ne diyelim emeği geçen herkezin eline sağlık.
Erdem | 9/9/2007
   
Bu sitede emeği geçen herkesten ALLAH RAZI OLSUN.
   
Bu siteyi hazırlıyan herkesten Allah (c.c.)razı olsun.
Ahmet Acar | 9/9/2007
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English