Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Cani gönülden Allah razi olsun. İnşallah bu sitenin Büyümesi istegi ve taim kalicagi isteğiyle. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Turan Özdemir | 9/4/2007
   
Allah razı olsun. okadar güzel hazırlanmış bir siteki. Sesli makalelerinizden oldukça yararlandım, hepsini dinledim. İnsanlar üzerinde büyük bir etki bırakıyor. Ancak yeni makalelerinizi de dinlemek için sabırsızlanıyorum ve bekliyorum. Yüce Kuranı anlamamız için yaptıklarınız hakikaten şahane ama ötesi (: sizleri seven ve müteşekkir kalan bir dostunuz kardeşiniz daha oldu inşallah. Sahibimize emanet olun ve nolur bizi Kuran ışığında aydınlatmaya devam edin.
   
Bu akşam sayenizde Kuran-ı Kerim dinleme ihtiyacımı gideriyorum. Allah razı olsun. Sık kulanılanlara kaydettim. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.
Nurdan Turan | 9/3/2007
   
Sitenizden yararlandım. Şükran duygularımı sunarım.
H. Bonuk | 9/3/2007
   
işte yüzyıllardır Kuran'da gerçek yazılı olan Allah'ın ayetlerini gerçek anlamıyla anladığımız ve bildiğimiz bu Türkçe dilden bu site aracılığı ile anlatan ve aktaran bu insanlara minnettarım. Eğer yüzyıllar önce bu tip çalışmalar ve bu tip öğretiler önceden başlasaydı insanlar dinini şimdiye kadar daha iyi öğrenmiş olacaklardı. Arapça dayatmasıyla yapılan Kuran okuma ve öğretme düşüncesi insanların düşüncelerindede ayrıcalık yaratmış ve insanlara sadece okumasını öğretmişler ama okudukları zaman ne dediklerini bilmemişlerdir, ne dediğini bilmeden dediğinin manasını bilmeyen ne kadar din bilgisi olmuş olurki? Keşke okullarda Din dersinde Türkçe Kuran-ı Kerim ders kitabı gibi ders olarak öğretilse ama sadece Türkçe olarak, çünkü biz yüzyıllardır Türküz ve % 90 ımız Türkçe'den başka dil bilmiyoruz. Saygılarımla.
Ahmet Çelik | 9/1/2007
   
Sizlerden Allah rasi olsun cok güzel bir iş yapmışsınız, Allah bu iş için fikir üretenlerden, uygulayanlardan, destek olanlardan, fiilen ya da manen destek olanlardan, kullananlardan razı olsun. Her hangi bir gelişmeden bizleri de haberdar ederseniz çok memun olurum. Allah'a emanet olun.
Ruhi | 9/1/2007
   
Allah bu iş için fikir üretenlerden, uygulayanlardan, destek olanlardan, fiilen ya da manen destek olanlardan, kullananlardan razı olsun. Allah emeği geçenlerin bu alandaki çabalarını eksiltmesin.
Emre Yılmaz | 8/30/2007
   
Allah razi olsun.Hem kendim faydalandim hemde ailemi bu faydali siteden istifade ettiriyorum.Cok tesekkur ederim.
Kenan | 8/29/2007
   
Selamun Aleyküm, Allah sizden razı olsun, çok yararlı bir site yapmışsınız tebrik ederim. E-mail adresimi yazdım siteniz ile ilgili gelişmeler olduğunda bizi de haberdar ederseniz sevinirim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...
   
Allah razı olsun, tüm insanlarımız bu yönde aydınlanır inşallah. Allah tekrar sizden razı olsun, sevgiyle kalın.
Murat Uraz | 8/28/2007
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English