Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Her Müslüman İslamiyet'e hizmet etmek ister. Sizin yaptığınız hizmet bunlardan en değerlisi. Bir kişinin bile günah işlemesine mani olabilmek, bu zahmetinize değer. Bu hizmetlerinizin devamını geliştirirerek devam etmesini hazreti Allah CC'den niyaz ederim.
   
Hadisler konusunda doğrusu çok dikkatli olmalıyız. İlk sayfada bir hadiste Peygamberimiz; Benim adıma yalan söylemeyin sakın diyor ve bizleri ikaz ediyor. Ama o hadisi hiç görmezden geliyoruz. Kuran'da olmayan birçok hükümler içeren hadisleri yazıyoruz kabul ediyoruz. Ama yine Peygamberimizin ben Kuran'da olanın dışında bir şey emretmem yada Kuran'da haram olan haram helal olan helaldir gibi Kuran süzgecinden geçmeyen hadisleri kabul etmeyin anlamında hadislerinide görmezden geliriz. Şunu unutmayalımki bilmediğimiz şeylerin ardına düşersek Rabbim'in dediği gibi "Bundan göz,kulak ve gönül sorumlu olacaktır. " Allah'a emanet olunuz.
Haluk | 9/10/2007
   
Tek kelime muhteşem diyecem ama anlatmaya yetmez. Mütiş zekaya sahipsiniz. Bütün dualar sizinle.
Cemil Cuhadaroğlu | 9/10/2007
   
Sitenizin adresini çok değerli bir ablamdan aldım ve arkadaşlarımada tavsiye edeceğim inş. Baktım gerçekten çok harika bir site. Bütün emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Hansa Orakçı | 9/10/2007
   
Dün Zaman gazetesinde okudum haberiniz çok ilgimi çekti ve bugün sitenize girdim. Gerçekten muhteşem sizleri tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...
Savaş Alper | 9/10/2007
   
SA...Sitenizden Zaman gazetesi sayesinde haberdar oldum. Çok güzel bir site hazırlamışsınız. Tasarım ve içerik oldukça güzel. Emeği geçenlerden Allah (C.C) razı olsun. Şimdiden hayırlı ramazanlar ...
İshak Tamkoç | 9/10/2007
   
İyi geceler Türkiye. Haberi Zaman'ın internet sitesinden gördüm. Çok güzel ve çok bilnçli yapılmış olan bu projede emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Allah yardımcınız olsun. Başarılarınızın devamını dilerim....
Enes Coşkun | 9/10/2007
   
Allah razı olsun.
Recep Can Başkurt | 9/10/2007
   
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ALLAH(cc) hepsinden razı olsun. İnşallah güzel dinimizi ve kitabimızı insanlara yayarak dünyayı yaşanılır bir hale getireceğiz. Gayret bizden yardım ve muvafakiyet yüce ALLAH(cc)'tan.
Adem Sarı | 9/9/2007
   
Allah bütün emeği geçenlerden razı olsun. Zaman gazetesindende sizden bizleri haberdar ettiği için razı olsun. Allah hepinizin ve hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Haklarınızı helal edin.
Elif Duman | 9/9/2007
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English