Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Sitenizle ilgili bilgileri "GENÇ" dergisinden gördüm ve büyük bir merakla ziyaret etmek istedim . Kısmet bugüneymiş. Namaz ilgili promosyonunuza da başvurdum. Bu yaptığınız hizmeti ve nelere vesile olabileceğini yazmayı daha doğrusu böyle bir liste yapıp,-belki de- ramazanın sonuna kadar durmadan yazmayı ve yazmayı isterdim.Ama bunu yapabilecek ne güç ne de yeterli zaman var. Fakat sizin hizmetiniz sonsuza kadar görevini yapacak ve burada emeği geçen bütün insanlara da faydalarını oluk oluk akıtacaktır inşaallah. Allah sizden razı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.! Dilimin döndüğünce teşekkürlerimi iletiyorum.
Mithat Devecioğlu | 9/13/2007
   
Sizler biz imam hatiplere örnek oldunuz. Sizde ki gayret bizde olabilse diyorum. Sade, samimi ve gönülden hizmetinize teşekkürden ziyade, dünya ve ahirette şahiliğimiz kabul edilirse. ŞAHİDİZ YA RAB, BU KULUN ; ALLAH VE REULUNU SEVERDİ VE KİTABINA HİZMETÇİYDİ diyebilmek dileğiyle dostça kalın.
Mustafa Aydın | 9/13/2007
   
Sitenizi beğendim, ciddi bir çalışma ürünü olduğu belli. Verilen bilgiler ve kolaylığı gerçekten çok güzel olmuş. Daha iyileri için başarılar.
İsmail Dankaz | 9/13/2007
   
İyi günler, inanın şuan gördüğüm en iyi site ve aynı zamanda en iyi hizmet veren site. O kadar hoşuma gitti ki nerdeyse oturduğum yerde ağlayacağım. Allah(C.C) sizden razı olsun. Daha ne diye bilebilirim ki... Sizler de bizlerden duanızı esirgemeyin.
Hasan Aktaş | 9/12/2007
   
Merhabalar öncelikle ramazan ayına ulaştıran Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Sitenizi Akaid sayesinde tanıdım. İyiki sizler varsınız bu gibi işler yapan kardeşlerimizden Allah razı olsun inş. Hayırlı Ramazanlar.
Humeyra | 9/12/2007
   
Selamunaleyküm öncelikle böyle muazzam bir site kurduğunuz için sizlere sonsuz teşekkür ederim. ALLAH C.C sizlerden razı olsun hakkınızı helal edin. Tüm müslüman alemini Ramazan-ı şerifi mübarek olsun.
Mehmet Asan | 9/12/2007
   
Bütün yaptıklarınız için Allah razı olsun diyorum. İnşaallah Müslüman kardeşlerimiz yeterince faydalanırlar.
Hasan Yaylacı | 9/11/2007
   
Çok harika bir düşünce. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Düyalarca sevaba nail olmayı Allah bize de nasib eder inşallah. Tebrikler. Allah yolunda başarılarınızın devamını dilerim.
Rüstem Ek | 9/11/2007
   
S.A. Allah razı olsun. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Allah burada emegi geçen bütün abilerimden ve kardeşlerimden razı olsun amin..
Hüseyin Turan | 9/11/2007
   
Böyle bir site yaptığınız için sizlere teşekkür edıyorum. ALLAH sizleri başımızdan eksik etmesin....
Burak Aydın | 9/11/2007
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English