Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Çok güzel ve yararlı bir çalışma yapmışsınız. Emeği geçen herkesden Allah razı olsun.
Murat Kader | 1/28/2008
   
Sizleri bu çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum! Allah yolunuzu açık etsin her daim! Sizden aldığım Mp3 Kuran-ı Kerim dosyalarını kendi web sitemde de paylaşıyorum. Sizin siteninizin ismini de kaynak olarak orada gösterdim! Allah yar ver yardımcınız olsun saygılarımla.
Kenan Toprak | 1/24/2008
   
Allah’ın (c.c.) selamı ve bereketi üzerinize olsun. Çok güzel bir işe girişmişsiniz. Ankara Kocatepe Camii içerindeki Kitap fuarındaki standınızı gördüm ve yaptığınız işe gerçekten hayran oldum. Bu devirde maddiyatı düşünmeden Allah rızası için bu işleri yapan kişi ve kuruluşların sayısı çok az kaldı. Allah yolunuzu açık ömrünüzü uzun ve sağlıklı başarılarınızı daim etsin. Emeği geçen tüm kişilerden de razı olsun.
Serkan Özcan | 1/24/2008
   
Selamün aleyküm. Ben namaz broşürü istemiştim, allah razı olsun bu gün geldi. Çok güzel bir hizmet. İnşaallah ben sürekli bu hizmete katılmak istiyorum. Broşürüm bittikçe sizden istiyeceğim. Çünkü gerçekten çok önemli bir konu. Namaz kılanlardan sorduğum kişilerden yüzde sekseni namazda kullandığı ifadelerin anlamını bilmiyor malesef. Ölene kadar hizmete devam, çünkü hizmet niğmettir. AEO.
nuh pamuk | 1/23/2008
   
RadyoFeza benim herşeyim oldu artık. Ailem bana hep namaz kılmamı söylerdi fakat ben hep hazır değilim diye ötelerdim. İçimde bir boşluk vardı hep. Ne zaman radyonuzu dinlemeye başladım içim kıpır kıpır oldu canlandım sanki. Şimdi sürekli namazımı aksatmadan kılıyorum. Her gün ortalama 7-8 saat radyonuz kulağımda, bir ay önce rastladığım radyonuza bağlanmış durumdayım. ALLAH vesile olanlardan razı olsun ve hayırlı niyetlerinizi daim kılsın. ALLAH'ın selamı üzerinize olsun.
Ziya Yılmaz | 1/22/2008
   
Meali çalışma odamda dinliyorum. Meğer ne kadar boş sözler konuşup, dinlemişim. İyi ki bizi düşünüp hizmeti sunanlar var. Allah iyi işleyip, hayırda yarışanları unutmaz.
Yasemin Kaymakçı | 1/22/2008
   
Ben tüm Müslüman kardeşlerimi selamlar, hayırlı akşamlar dilerim. Allah razı olsun sizden. Çok güzel bir hizmet. Ne mutlu sizlere. Tüm ümettin uyanışına vesile oluyorsunuz. S.A.
Yavuz Halisçelik | 1/21/2008
   
S.A. Ben Konya’dan Fatih Özkara. Bu siteyi hazırlayanlardan Allah c.c. razı olsun. Tüm İslam âlemine sağlıklı, mutlu, huzurlu günler dileklerimle. Allah’ın rahmeti üzerinizde eksik olmasın. S.A.
Fatih Özkara | 1/19/2008
   
Selam kardeşlerim. Gerçekten çok güzel bir site. Bana bu siteyi tavsiye eden kardeşlerime teşekkürler. Bilmediğimiz daha çok şey var. Yaşıyoruz ki öğrenmek, öğretmek amacıyla. Dünya hayatında Allah’ım herkese doğru yolu göstersin. Bu siteye daha nicelerini vesile olarak tavsiye etmeli. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun. Allah’a emanet olun.
   
Her insanın görmüş olduğu eksikliği telafi etmesi, toplumun düzelmesine ve kurtuluşuna sebep teşkil eder. Ne mutlu o insana ki: eksikleri telafi ederek rızayı bariye ulaşır. Namaz broşürünüzü aldım ve derhal yerlerine dağıttım. Mevlam kabül ve karin eyleye... Baki selam.
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English