Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Selamın aleykum, değerli kardeşlerim. Öncelikle bu değerli ve çok mübarek sitede emeği geçen kardeşlerimden Yüce Rabbim razı olsun. Ben tesadüfen bu siteyi buldum ve çok etkilendim. “Namazdan ne kadar haberdarız?” broşüründen istedim, sağ olsun kardeşlerimiz iki gün içinde gönderdiler. Bende elimden geldiğince Rabbimizin rızası için bu güzel sitenin tanıtımına çalışacağım ve bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Rabbim bütün İslam âleminin yardımcısı olsun. Selamın aleykum.
Savaş Yazıcı | 2/9/2008
   
RAHMAN ve RAHİM olan RABBİM bu hizmette emeği geçen kardeşlerimizden ebediyyen RAZI OLSUN selam ve dua ile.......
   
Allah razı olsun. Şimdi karşılaştım, çok iyi olmuş. Sağolun.
Kul Aytekin | 2/2/2008
   
Allah Razı Olsun... Selametle...
   
Selamün aleyküm. Cumanız mübarek olsun. Sitenizi zaman zaman geziyorum ve okuyorum. Allah’ım sizlerden razı olsun, bazen de alıntılar yaparak kullanıyoruz, haklarınızı helal ediniz. Benim netlog da bir sitem var. Görüntülü ayetlerinizi orada teşhir ediyor ve insanların istifadesine sunuyorum. İnşallah bunda hayır vardır. Allah’a emanet olunuz. Selam ve dua ile.
   
Çok etkilendiğimi söyleyebilirim. Gerçekten çok önemli bir ihtiyaca cevap veren önemli bir çalışma. Ellerinize, yüreklerinize sağlık.
   
Sevgili Gönül Dostları, SesliKuran gibi enfes bir siteyi yaptığınız için size çok teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun. Sitenin gerek içeriği gerekse de görselliği ve de teknik alt yapısı; TR içinden erişimin son derece HIZLI olması bu sitenin arkasında çok ciddi bir çalışma ve özen olduğunu gösteriyor. Bu çaba ve özeniniz için sizi tebrik ederim. Ellerinize sağlık ! Selamlar
Nuri Akman | 2/1/2008
   
S.A Ben İstanbul’dan Salih. Sizin namazda kullandığımız ifadelerin Türkçe anlamları ile ilgili broşürlerinizi yollamışsınız. Size ve bu dağıtımda emeği geçen ahilerden ALLAH razı olsun. İnşallah Mevla ecirlerini verir. S.A
   
Allah sizden razı olsun. Her iki cihanda mutlu olanlardan olun inşaallah.
   
Esselamu aleykum ve rahmetullahi berakatühü. Ben İstanbul’da yaşıyan bir hafızım. Sayenizde Kuran-ı Kerim’in yüce mealine ulaştım. İnşallah Kuran-ı Kerim’i de en güzel şekilde anlayan bir insan olma yolunda büyük bir adım attırdınız bana. Allah sizin gibilerden razı olsun âmin.
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English