Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Man siza darin tasakkur bildiriram. Neca vaxtdir ki audio Qurani axtariram. Sukur Allah'a oz milli dilimda tapdim. Allah (C.C) sizdan razi qalsin. Siza galacakda ugurlar dilayiram. Xos arzular va dualarla...
Leyla Corney | 2/27/2008
   
Allah razı olsun. Çok nezih çok güzide bir site olmuş. Allah (CC) emeği geçenlerden razı olsun. Cennetiyle, Cemaliyle müşerref eylesin. Rabbim bu tarz sitelerin sayılarını ve bereketini arttırsın...
Ferhan Levent | 2/24/2008
   
Allah bu siteyi yapanlardan razı olsun. Çok güzel bir site. Artık her cuma akşamları bu sesli duaları dinliyorum. Çok çok teşekkürler, sağolun. Hepiniz ALLAH’a emanet olun.
   
Allah bu siteyi yapanlardan, emek harcayıp bizim gerçek dinimizi öğrenmekte fayda sağlayanlardan razı olsun.
Nedret Güç | 2/19/2008
   
ALLAH sizin gibi neferlerden razı olsun.
Gökhan Uluköylü | 2/17/2008
   
Selam. Bu adresi chatte karşılaştığım bir arkadaşım verdi. Ben hep www.herkul.org giriyordum, burası 2 adresim oldu. Faaliyetleriniz için teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
   
Hayatımda tıkladığım en hayırlı site olarak, emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Her bir ağızdan farklı bir sesin, değişik bir yorumun dillendirildiği bu günlerde, Yaradan’ın mesajını hiç bir yoruma, değerlendirmeye ve süzgece tabii tutmadan sade olarak, mealinden dinlemek anlatılmaz bir duygu, son derece ufuk açıcı ve bilgilendirici. Allah razı olsun.
Erol Pınar | 2/15/2008
   
Yüce kitabımızı sesli dinleme imkânı sunduğunuz için Allah sizden razı olsun. Benim evim işyerime 35–45 dk mesafede. Gidiş gelişte mealden bir cüz ü dinliyorum. Yoldaki zamanım da heba olmuyor. Ancak, cüz olarak yaptığınız indirme ayarlamasını bir de sürelerle indirme imkânını sitenizden hizmet olarak sunarsanız çok memnun olurum. Bu hizmeti de sunmanız dileğiyle. Allah’a emanet olun.
Cemil Yazgeldi | 2/15/2008
   
Bu güzelliği sunandan Allah razı olsun. Her şey o kadar netki benim için, dinleyip kendime geliyorum. Ama bende iman zayıflığı var bunu inkâr edemem. Allah’a yalvarıyorum kalbimi düzelt, bana yardım et diye. İnanıyorum başarıcam, selamlar kardeşler.
Bekir Beydemir | 2/11/2008
   
Bu cüzleri seslendirenler insanı çok etkiliyor. Ben her dinleyişimde ağlamaklı oluyorum. Allah hepimizin günahlarını affetsin.
Hakan Bahar | 2/11/2008
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English