Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Kimin emeği varsa Allah razı olsun.
Burak Özcan | 3/11/2008
   
Böyle güzel site yapanlardan ve ilahi rıza peşinde koşanlardan ALLAH razı olsun.
Kasım Baydar | 3/9/2008
   
S.A. Elinize sağlık, güzel bir site hazırlanmış. Bizde acizane bir site hazırladık (http://www.diyanetpersoneli.net) Hem dini programlar, hem de diyanetle ilgili programlar ve ayrıca ÖSS, OKS online ücretsiz dershane hizmeti verilmektedir.
Selahattin | 3/8/2008
   
Allah bu siteyi kurmak için emek ve olanak sağlayanlardan razı olsun. Sizin sayenizde Kuran mealini indirdim ve mp3'üme yükledim. İşe gider gelirken dinleyip çok bilgi edindim. Tabii Allah'ın izniyle ve 5 vakit namazıma başladım. İnşallah daha nice hayırlara vesile olursunuz.
Tuncay Duman | 3/7/2008
   
S.A. Rabbim razı olduğu şekilde yaşayıp, razı olduğu şekilde canımızı Müslüman olarak teslim alsın inş. Hepimizi ŞİRKTEN ARINMIŞ BİR İMANLA teslim olan kullarından eyler inş. Eğer biz Müslüman olduğumuzu iddia ediyorsak, Kuran’la yatıp, Kuran’la kalkmalıyız. Ancak öyle olduğunda O’nun istediği şekilde can vermek için ümidimiz olur. Tabi ki bu da arz ve talep meselesi. S.A.
Cemil Esgice | 3/5/2008
   
Göndermiş olduğunuz namaz broşörleri elime ulaştı ve bende büyük bir kısmını dağıttım. Bu güzel paylaşıma ortak olduğum için seviniyorum. ALLAH hepinizden razı olsun.
Abdullah Nar | 3/3/2008
   
Bunca çalışma ve emeğe hayran kaldım. Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim ve çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum.
Tarık Kolaz | 3/2/2008
   
Allah (cc) sizlerden razı olsun. Göndermiş olduğunuz Kuran-ı Kerim Türkçe meali ve Namazdan Ne Kadar Haberdarız broşürleri elime ulaştı. Çalışmalarınızda Allah kolaylık versin.
Adil Dede | 3/2/2008
   
Selamın aleykum sizlere. Bir toplum bir topluma ancak bu kadar güzellik yapabilir. Hepinizden Allah (cc) razı olsun. Size nasip ettiği bu nimetten bizlere de nasip etsin. La ilahe illallah.
Aydın Yakupoğlu | 2/29/2008
   
Selamın aleykum, ALLAH bu siteyi yapanlardan, düşünenlerden emeği geçenlerden razı olsun. Dilerim mekânınız cennet olur. Ben sizin sayenizde yeni Müslüman olmuş birine kendi dilinde (Rusça) kuranı indirip hediye ettim. O anki yüzündeki sevinci anlatamam. ALLAH razı olsun.
Abdullah Nar | 2/29/2008
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English