Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Medine'de arkasında namaz kıldığım imamlardan en çok sevdiğim Mahir hocayı sitenizde dinlemem beni çok mutlu ediyor. Emeği geçenlere teşekkürler...
   
Selamun aleykum, siteniz çok güzel olmuş. Rabbim yapmış olduğunuz ve yapacağınız hizmetleri daim etsin. Selam ve dua ile kalın inşaallah.
   
Çok teşekkürler. Bu site çok güzel. Ben Iraklıyım ve Türkçe anlamakta biraz zorluk çekiyorum. Sitenizde Arapça dilinde de Kuran okunduğu için çok sevindim. Çok teşekkürler her dilde olduğu için.
İnci Amir | 5/1/2008
   
Selam olsun Kuran-ı Kerimin meali ile amel edip Allah’ını dinini en doğru şeklde öğrenip yaşayanlara. Ben bu siteyle yaklaşık bir yıl önce tanıştım bu zaman içerisinde sürekli meal dinliyorum. Niyet halis Kuran olunca yeni pencereler açıldı. Yaşadığım şehirde Kuran Meali cemaatini buldum. Arkadaşlar din takım işidir. Bunu Kuranda göreceksiniz. Takım halinde olursanız çok daha iyi anlayıp yaşayacaksınız. Toplumumuzun yaşadığı İslamla Kuranda istenilenin farkını görebildiyseniz, Adana da iseniz bana ulaşabilirsiniz. İnşallah gerçek müminlerden oluruz. ibilihalil@hotmail.com
Halil İbili | 4/25/2008
   
Bugün öğrendim sitenizi ve hemen açtım, inceledim ve bir çok eksiğimi tamamlama fırsatını bana sunduğunuz için sizlere cani gönülden teşekkür ederim. Bugün çok mutluyum. Rabbimle beni tanıştırdınız, Allah razı olsun sizlerden.
Mustafa Zerey | 4/23/2008
   
Mutluluğumu paylaşmak istedim. Namaz broşürünü verdiğim kişi, hakikaten benim buna çok ihtiyacım var dedi. Cenab-ı HAK hepimizin hissesini artırsın. AMİN
Sümer Yüce | 4/23/2008
   
Böyle bir site kurduğunuz için Allah sizlerden razı olsun ve bunuda insanların izlemesini sağladığınız için sevdikleriniz ahirette sizlere şefaatçi olsunlar.
Yunus Doğan | 4/21/2008
   
Siteniz hayırlı uğurlu olsun.Rabbim mubarek kılsın inşallah.
   
İstemiş olduğumuz namaz broşürleri geldi. ALLAH kat kat razı olsun inşallah. Bu yoldan, bu uğurdan, son nefeste dahi ayrılmamanız duası ile ALLAH’a emanet olun.
Zehra Kandur | 4/21/2008
   
Hiç bir şeyi kelimelerle ifade edemeyip, yazamıyorum. Sadece ve sadece ALLAH (c.c.) hepinizden razı olsun. ALLAH'a emanet olun.
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English