Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

S.Aleyküm. Gerçektende harika olmuş, ellerinize ve emeğinize sağlık olsun. Cenabı Allah Yar ve Yardımcınız olsun, mükâfatınızı Ramazan’ın bereketiyle bereketlendirir inşallah.
Yahya Öztürk | 9/22/2008
   
Bu siteyi kuran herkese çok teşekür ederim. Allah razı olsun. Kocatepe'de fuarda da gördüm sizi, tekrar teşekkürler.
Ali Kalecik | 9/20/2008
   
Sabahın erken saatlerinde Sesli Kuran sitesi ile tanışmış olmaktan gerçekten memnun oldum. Gayet sade ve güzel hazırlanmış, emek verildiği ve niyetinizin hayır olduğu aşikâr… Emeği geçen herkese teşekkürler. Rabbim razı olsun, yardımcınız olsun ve hayrınızı daim kılsın. Eh, bize de bu siteyi ulaşabildiğimiz kişilere duyurmak düşüyor atık ;) Selam ve dualar ile.
Ayşe Nur | 9/20/2008
   
Dün sahura kalktığımda yapmak isteyipte yapamadığım şeylerin listesini çıkarmıştım... Namaz kılmak ve kuran mealini okuyup kendimi ve kendi iç dünyamı daha da aydınlatmak istiyordum... Cuma vakti internette yasin okumak için google da site araştırırken sesli kuranla tanıştım. Bu site çok hayırlı olacak inanıyorum. Namazımı da kılmaya başladım... 27 yaşındayım. Bu zamana kadar kesintili bir şekilde namaz kılmış, bırakmak zorunda kalmıştım. Allah’ım bana bundan sonra ömrümün sonuna kadar hep namaz kılmayı; kuran okumayı nasip etsin. Sesli kuran iyi ki varsın. Benim bu değişim günümde çok ama çok yardımcı oldun... Allah razı olsun.
Burcu Sağlam | 9/19/2008
   
Esselamu Aleykum, öyle bir güzel site yapmışsınız ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah mutlaka emeğinizin karşılığını verecektir. 3 yaşında oğlum var. Ne teraviye gidebiliyorum, nede mukabeleye ama sizin sayenizde evde güzel 1 şekilde Kuran’ımı dinleyebiliyorum. Allah razı olsun.
Fadime Şahin | 9/17/2008
   
Allah sizden razı olsun. Türkçe kuran sayesinde dinimi daha iyi anlıyorum. Allah izin verirse bilgisayarıma indirdiğim Türkçe kuranı çoğaltıp gücümün yettiğince herkese dağıtacağım. ALLAH’a emanet olun.
Ünal Candaş | 9/16/2008
   
Emeğ geçen herkesten Allah razı olsun. Hayırlı ramazanlar....
Esengül Şen | 9/15/2008
   
Arkadaşlar meal ile ilgilenen birisi olarak bu site çok hoşuma gitti. Ayrıca herkese yine meal odaklı www.kuranimiz.net ve www.kuraninanlamiylabulusmak.com sitelerini tavsiye ederim, mutlaka göz atın.
Oğuzhan Acar | 9/15/2008
   
Slm dostlar, Allah razı olsun. Sizleri sanırım ya Türkiye ya da Zaman gazetelerinin birinde okudum ve duyar duymaz geldim. Sizlerden Allah razı olsun. Sizin gibi yoldaşlarımız, dostlarımız olduktan sonra bu zafer elbette ki bizlerin olacaktır. Allah hepimizden razı olsun.
Yasin Atasoy | 9/14/2008
   
Böyle bir sistem düşündüğünüz için Allah Razı Olsun....
Fatma Demir | 9/14/2008
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English