Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

sayın hamdi hocam siteniz çok güzel olmuş sizi tebrik ederim bu sitede benim gibi gençlerin her sorusuna cevap bulabileceğine inanıyorum allaha emanet olun allah yar ve yardımcınız olsun
melek gülsoy | 10/17/2008
   
Selamın aleyküm sesli KURÂN-I KERİMi bilgisayarıma ve cep telefonuma indirdim. ALLAH sizden razı olsun. İşte tam olarak aradığım da buydu, teşekkürler. ALLAH’a emanet olun.
Sedat Batmaz | 10/17/2008
   
Değerli genç kardeşim. Bu zarif ve içerikli siteniz için sizi tebrik ederim. Yüce Allah c.c,. sizi ve sitenizi uzun ömürlü kılsın, çalışmalarınızı bereketlendirsin, katında kabul eylesin. Yüceler yücesi Allah’a emanet olun....
Ahmet Deniz | 10/17/2008
   
Bu gün sizden istediğim şeyler elime ulaştı. Açıkçası bu kadar çabuk olacağını sanmıyordum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Hizmetiniz daim olsun inş.
Hatice Oktar | 10/16/2008
   
Tek kelimeyle muhteşem. Dinleyen ve dinteletenlerden Allah razı olsun. Selam ve saygılar...
Ferit Z. Kaya | 10/13/2008
   
Siteniz çok anlamlı ve güzel olmuş. İnşallah bu site ile çok kişiye ulaşarak hayırlara vesile olursunuz. Allah daima sizin yardımcınız olsun. Site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca site için elimden geleni yapmaya hazırım.
Filiz Gemalmaz | 10/12/2008
   
Selam ve dualarımla bu siteyi hazırlayanlara şükranlarımı sunarım. Allah razı olsun. Allah bütün müslümanları peygamberinin sancağında toplasın.
   
Böyle güzel ve faydalı bir çalışmanın fikrini üreten güzel kardeşlerden Allah razı olsun, sayılarını artırsın, azimlerini artırsın... Hayat kitabimiz olan kuranımızı insanlara yaklaştırabilmek, hayatlarımızın merkezi yapabilmek adına tüm çalışmaları rabbimiz feyizli, bereketli ve hayırlı kılsın. Selam ile…
Ebru Bayraktar | 10/9/2008
   
Her şeyin madde olduğu bu dönemde siz maneviyat için çalışıyor, çabalıyorsunuz. Allah’ım sizden ve sizin gibi dini için çalışan Müslümanlardan razı olsun.
İsmail Erilli | 10/9/2008
   
Bütün yorum yazanlarla aynı duyguları paylaşıyorum. Allah benimle beraber içinde azıcık iman kırıntısı kalmış bütün Müslüman din kardeşlerimizi, hidayetin zirvesine ulaştırsın inşallah bizlerde sizler gibi hak yolunda hizmetkâr olma şerefine erişiriz. Allaha emanet olun.
Ahmet Gencer | 10/9/2008
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English