Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Öncelikle sitede emeği geçen herkese yürekten teşekkürler. Bu site öyle bir zamanda karşıma çıktı ki size anlatamam. Sanki tam bir yol ayırımına girmiştim, İsyan eder hale gelmiştim. İlahi bir şeylerden destek bekliyordum sanki. Kuran okumanın yüreğimi rahatlatacağını düşündüm. Arapça bilmesem de Mealini bulurum diye düşündüm. Düşündüğümden daha iyisini buldum. Okumak yerine dinliyordum ve daha kolay anlıyordum. Bu bende inanamayacağım kadar bir değişiklik sağladı. Olaylara yaklaşımım, halim, tavrım, her şeyim değişti artık daha sakin olaylara hâkim kötülükten uzak sevgi dolu bir insan yapmıştı beni. Ne kadar yazık bunların farkına yeni vardım dedim kendi kendime. Keşke daha önce böyle olsaydı. Ama yine de çok mutluyum. Sayenizde şükretmeyi, dua etmeyi, nasıl dua etmem gerektiğini öğrendim. Böyle bir şeye vesile olduğunuz için Allah sizden razı olsun bütün güzellikleri size versin. Biraz uzun yazdım kusura bakmayın ama duygularımı kısa bir şekilde dile getiremedim daha söylemek istediğim o kadar çok şey var ama beni bunları yazmasam da anlayacağınızı umuyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. Allah Razı Olsun...
Can Koca | 11/26/2008
   
Allah sizlerden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalınız.
Hakan Alan | 11/23/2008
   
Çok teşekkür ediyorum size.
Atilla Yönel | 11/23/2008
   
Kuran’ın anlamını okumak ve yaşamak çok önemli bir mesele. Ama Müslümanların çoğu Kuran’ın mealini okumuyorlar. Kuran’ın mealini okuma bilinci oluşturmak açısından faydalı bir çalışma yaptığınızı düşünüyorum. Sizin bu çalışmanızla beraber "Kuranın Anlamıyla Buluşmak Platformu" da bu konuda çalışıyor. www.kuraninanlamiylabulusmak.com ve www.kuranherzaman.net siteleri de çok iyi tasarlanmış siteler.
Firdevs Acar | 11/22/2008
   
Sözlerime Allah için yapılan işlerdeki bereketi ve iç huzurunu ele alarak başlıyorum. Bu siteyi hazırlayan ve emeği geçen bütün arkadaşlarımızın hissetiği şeyden yani. Rabbim sizlerden razı olsun...
Murat Korkmaz | 11/20/2008
   
Böyle bir site yaptığınız için Allah sizden razı olsun... :-)
Semih Sefer | 11/15/2008
   
Allah razı olsun bu siteye emeği geçenlere.. Gerçekten çok mutlu oldum.. Helede Kâbe imamlarından Mahir İl Meagli'den Kuran'ı dinlerken göz yaşlarımı tutamıyorum..
Betül | 11/11/2008
   
Site süper, aradığım gibi kolay anlaşılır ve ulaşılır. Namaz broşürü için de Allah razı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.
Halim Özbal | 11/11/2008
   
Allah hepinizden razı olsun...
Fuat Dönmez | 11/5/2008
   
Binlerce site içinde farkınız hemen ortaya çıkıyor. Gerçekten çok titiz bir çalışma görüyorum. Allah (cc) başarılarınızı arttırsın. Selam ve dua ile.
Hüseyin Soyöz | 11/5/2008
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English