Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Allah (cc) sizden razı olsun. Sesli Kuran meali sayesinde artık İslamın emrettiği biçimde dosdoğru yaşıyorum. İnşallah yüce Allah hepimizi hidayete erdirir. Allah yardımcınız olsun.
Ahmet Kuzucu | 2/9/2009
   
Selamun Aleykum, Allah sizden razı olsun. Rabbim sizleri kendi katında yükseltsin.
Mahmut Kazan | 2/9/2009
   
Böyle mükemmel bir site yapan arkadaşlardan Rabbim razı olsun. Allah'a emanet olun. Kardeşinizden selamlar.
Cihat UĞUR | 2/6/2009
   
Ben gözleri özürlü biriyim. Bu siteyi bulunca az gören gözler kulakla birleşti ve okuyamadığımı duymaya başladım yapımcı ve site kurucularına teşekkür ederim.
Kemal Doğan | 2/3/2009
   
Selamun aleykum çok değerli site yöneticileri. Hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. Bende elimden geldiğince sitenizi tanıtmaya çalışacağım. Allah’a emanet olun.
   
Rabbim razı olsun, çok güzel.
Gakkom Gakkom | 1/27/2009
   
Öncelikle bu güzel çalışmanız için teşekkür ederim. Şimdi bende sıkça yakın çevreme söylerim ve kınanırım yani Arapça inmiş Kuran-ı Kerim, amenna ve saddakna. Buna itirazımız olamaz zaten. Hâşâ biz kimiz! Yalnız yahu arkadaşlar iyi güzel Arapça okuyorsun, sesinde çok güzel, tebrik ederim. Peki, ne anladın? Şııış! Sus, günaha girecen. Niye günaha gireyim? Hatim etmek ne demek, Kuran-ı baştan sona kadar okudu bitirdi hatmetti, peki ne anladın? ALLAH biliyor sevap kazandık, iyi be kardeşim, tamam sevap kazandın. ALLAH cc ne dedi? Ses yok, orayı karıştırma! Eee.. ALLAH cc ne diyor bizlere Kuran-ı size gönderdim, okuyup anlayasınız Kuranla hükmedesiniz. Peki, biz ne yapıyoruz? Mealini okuma alışkanlığı sıfır. Bu sesli sistem çok güzel olmuş. Bide bir yetkili çıkıp dese Kuran-ı Türkçe okuyun inşallah hatim sevabı alırsınız diye inanıyorum çoğu insan okur belki kendisine de çok şeyler çıkarabilir ama yok olmaz Arapçayla okumazsan hatmetmiş gibi olmazsın. Al işte çoğu insanda Arapça bilmiyor. Nasıl olsa Türkçede de hatmetme sevabı yoktur. Hâlbuki onu okuyup bilgi alması lazım ama eriniyor. Hatim sevabı var dese bir yetkili inanıyorum Mealini daha çok okuyan çıkar. Bu kendi şahsi görüşüm. Yanlışım varsa da ALLAH CC sığınırım. Yani istiyorum insanlar okusun, önlerine taş koymasınlar. Yanlışım varsa bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar, ALLAH’a emanet olun.
Hamza Demir | 1/26/2009
   
Selamun aleykum, bizleri bu konuda aydınlattığınız için sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. İçtiğiniz çayınız şeker olsun, sohbetiniz ibadet olsun, sizlerden ALLAH razı olsun. Dileğim böyle konularda ilgili insanların sayısı inşallah çoğalır. Saygılar.
Saare Uçar | 1/26/2009
   
Allah yolunda işler yapan sizleri ve tüm herkesi selamlıyorum. Allah sizlerin ve tüm Müslümanların yardımcısı olsun.
Adnan Oğuş | 1/24/2009
   
Kuran-ı Kerim’in Türkçe meali (mp3) için size çok teşekkür ederim. Özellikle de farklı dillerde Kuran-ı Kerim (mp3) paylaşımı mükemmel. İşte cihad ve tebliğ böyle olur. Allah razı olsun. Allah kabul eder İnşallah. Saygılarımla.
Murat Yavuz | 1/17/2009
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English