Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

ALLAH sizden razı olsun gerçekten en iyi şekilde faydalanabileceğimiz bir site...
Enes Çetin | 8/25/2009
   
Gerçekten güzel bir site hazırlamışsınız, çok teşekkür ediyorum. Oldukça sade ve anlaşılabilir bir sayfa düzeni. ALLAH razı olsun. ALLAH'ın selameti üzerinize olsun.
Önder Koç | 8/25/2009
   
Allah’ım bize vermiş olduğun nimetlerin karşısında Sana oruç tuttum, namaz kıldım, Kuran okudum. İnşallah Sen yapmış olduğum bu ibadetlerimi kabul edersin. Senin rızan için ellerimi açtım, boynumu büktüm ve dua ettim, Sen her şeyi yaradansın, kabul eyle Ya Rabbim...
Selin | 8/22/2009
   
Ne kadar teşekkür etsek azdır. Çalışmanızın karşığını Allah versin inşALLAH. Selam Aleykum.
Nizami Mallayev | 8/21/2009
   
Sesli Türkçe Kuran Mealleri için teşekkür ediyorum... Okuyanlardan da, bu siteyi hazırlayanlardan da Allah razı olsun!...
   
5 yaşında Kuran-ı Kerimi hatmettim. Yüzlerce kişiye Kuran-ı Kerim okumayı öğrettim, uzun yıllardır okumuyordum. Siteniz sayesinde uzaklaştığım yüce Kitabıma tekrar kavuştum. Sürekli kullaklıkla dinliyorum. Rabbim kendine çağırmak için sizleri aracı kıldı. Sevabından da sizleri Cennetine kavuştursun.
Burak Selim | 8/21/2009
   
Yapmış olduğunuz hizmet hayırlara vesile olsun, gaflete dalmış gözlerimizi açmamıza vesile olduğunuz için Allah yardımcınız olsun. İnşaallah bizler de başkalarına vesile olma becerisini gösterebiliriz.
Aydın Nergiz | 8/18/2009
   
Allah’ın rahmeti, bereketi, merhameti, şefaati bütün inananların üzerine olsun. Ben Kuran’ı yeni öğreniyorum ama ondan önce sürekli mealini okuyordum. Gerçekten ne kadar eksiğimiz var bu konuda; tahmin edersiniz. Bu sitede emeği geçen kardeşlerime canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun.
Zeynep Deniz | 8/15/2009
   
Allah (c.c.) razı olsun... Çoğu insanın namaz kılarken olsun Kuran-ı Kerim okurken olsun anlamını bilmeden okuması (ben dâhil), ibadet ederken ne dediğimizi bilmemek... Bu sitede emeği geçenlerden Allah (c.c.) razı olsun.
   
Merhaba, Öncelikle bu güzel çalışmada emeği geçenlerin hepsinden Allah (C.C ) razı olur inşallah... Sitenizden birkaç gün önce haberdar oldum ve gerçekten çok beğendim. Uzun zamandır bende çok kafa yormaya başladım. 6 sene İmam hatip okudum o kadar Namaz kıldım ( Allah Kabul eder inşallah ) sohbetler, vaazlar vs. derken hiç bir zaman Kur-an’ın mealini okumaya çaba sarfetmedim. Şu an düşünüyorum da acaba bu benden mi kaynaklanıyor yoksa okulda bize verilen eğitimden mi diye? O kadar çok boşa geçen zamanımız olmuş ki şu an onlara yanmamak elde değil. Ama şu an çok daha bilinçli hareket ettiğimi söyleyebilirim. Pişmanlık gerçekten çok acı verici. Televizyonlarda çıkan bütün şarkıları ezberlemek için, maçlardaki bütün tezahüratları ezberlemek için o kadar çok çaba sarf etmemize rağmen senelerdir okuduğumuz bir Fatiha süresinin ne anlama geldiğini bilmemek acı dan da öte gerçekten utanç verici. Yüce Allah'a karşı yüzümüz yerde. Allah’ım bizleri affetsin inşallah.
Suat Ördekbay | 8/12/2009
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English