Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Selamaleykum, Allah emeklerinizi boşa çıkarmayacaktır. Kolay gelsin.
Özgün Öztürk | 10/21/2009
   
RABBİM: Sizin gibi insanları daima koruyup gözetsin, daima yar ve yardımcınız olsun inşaallah. Hakkınızı lütfen helal edin. Yaratana emanet olun.
Nursel Kuralay | 10/21/2009
   
Selamünaleyküm, çalışmalarınız gayet anlamlı, ALLAHÛ TEAL cc. mübarek ve bereketli kılsın. Söylenecek bir şey yok takdir edip, başarılar dilemekten başka. Yayınladıklarınızı zahmetsizce bilgisayarıma indirdim. Hakkınızı helâl ediniz. RABBİM; milletimiz başta olmak üzere tüm kullarını cehaletten ve samimiyetsizlikten muhafaza buyursun. Allah’ımızın rahmet ve bereketi üzerlerinize ve üzerlerimize olsun. Esen kalın.
Ercan Büyükorbay | 10/13/2009
   
İnşallah güzel günler sizin olur. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Abuzer Turhan | 10/11/2009
   
Tevhit dairesinin çevresinde dolaşan herkes, her yeni ulaştığı sağlam bilgiye aşk ile sarılır. Tıpkı bir uçurumdan zirveye tırmanmak için bulduğu bir gediğe veya dala tutunan insan gibi. Ve bu bilgiyi de çevresiyle paylaşmak ister, onlarında bu sevince gark olmasını ister. Fakat ne acıdır ki çevresinde bulunan ve etiketi de Müslüman olan kimseler onu mecnun olarak görürler. Cenabı ALLAH’ın ayetinden bir ayet söylersinde bu ayeti ama falanca hoca şöyle dedi diye sana cevap verir. İşte; akıl etmeyen insan ile düşünen öğüt alan insanın hikâyesi budur. Rabbim hepimizin ilmini arttırsın.
Sadık Bıyık | 10/8/2009
   
Emeği, fikri ve zikri geçen herkese Rabbim ne istiyor vede umuyorsa "yeter artık, istemem yaRabbi!" diyene kadar versin.
Mehmet Tutar | 10/7/2009
   
Selamın Aleykum, Mükemmel bir site hazırlamışsınız. Allah razı olsun! Kaç gündür arıyordum böyle bir site. Hem bir sürü dillerde Kuran dinlemek de mümkünmüş meğersem! Ellerinize sağlık! Kore’den sevgilerle…
Ayhan Mamedoff | 10/7/2009
   
Selamın Aleyküm, Namazda kullandığımız ifadelerin Türkçe anlamlarını bu gün aldım. Allah c.c. bu tür çalışmalarda emeği geçen bütün kardeşlerimizden razı olsun. Yüreğinize ve ellerinize sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun. Saygılarımla.
İlhan Ünal | 9/28/2009
   
Selamunaleykum, Allah svt sizleri daim kılsın. (Amin)
   
Bu yaptığınız çalışmadan dolayı sizleri tebrik ederim. Özellikle sesli Türkçe meali çok güzel bir çalışma olmuş. Allah yapandan, yaptırandan, önayak olanlardan ve burayı ziyaret edenlerden razı olsun.
Ayhan Yumurtacı | 9/22/2009
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English