Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Harika bir site, önce Diyanet Mealini indirdim. Sonra içeme kuşku girdi acaba doğrumu yaptım diye çünkü herhangi bir ücret vermeden indirdim. Sonra telif haklarının alındığını okuyunca çok rahatladım. ALLAH hazırlayandan, vesile olandan, emeği geçen herkesten razı olsun. SELAMUN ALEYKÜM.
Aykut İdiz | 6/13/2010
   
Hak geldi, batıl yıkılıp gitti. Batıl yok olmaya mahkûmdur.
Kadir Yüksel | 5/26/2010
   
NAMAZ her bir insan için vacibdir. NAMAZ bu fani dünyadan en esas mekânımıza bizim ucun bir acardır. Çünkü NAMAZ en kudretlimiz olan ALLAH TEALANIN sözüdür.
Elxan Necefov | 5/25/2010
   
Yıllardır söylediğimiz ama anlatamadığımız bir şeyi gerçekleştirmişsiniz. Cami önünde broşürünüzü laf olsun diye aldım okuyunca çok sevindim. İnsanlara namaz kılarken, kuran okurken ne söylediklerini anlamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Hıristiyan misyonerler Türkçe incil dağıtarak dinini bilmeyen vatandaşlarımızı Hıristiyanlaştırırken bizler Kuran Arapça okunur Türkçesi kabul olmaz inancınla yıllarca ibadet etmişiz. Allah sizlerden razı olsun.
Murat Okyar | 5/23/2010
   
Bu sitede emeği geçen herkesi canı gönülden kutlamak istiyorum. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Fatma Dilmeç | 5/19/2010
   
Ben Şanlı Urfa’dan hakka âşık ilk defa açtım sitenizi çok beğendim, ALLAH razı olsun. ALLAH bizlere Kuran’ı okumayı ve yaşamayı nasip etsin, duayla kalın.
Hakka Aşık | 5/18/2010
   
Namaz broşürlerinizi aldım. O mükemmel CD için ayrıca çok teşekkür ederim. Bu işe emek harcayanlardan Allah razı olsun. Selam ve dua ile... Fi emanillah...
Aynur Külahçı | 5/15/2010
   
Selamünaleyküm değerli Müslüman kardeşlerim, öncelikle sizleri bu güzel Cuma günü münasebeti ile kutluyorum! Kuranı Kerimi böyle tebliğ edenler aslında İslami ve Allah Kelamını en kolay yolla Müslümanlara öğretiyorlar, helal olsun, modern dünyamızda bu gibi güzel amellerin değeri pek çok yücedir. Allahın selamı, rahmeti ve bereketi tüm zahmet çekenlerin üzerine olsun, âmin!
   
Gönderdiğiniz namaz broşürlerini aldım. ALLAH ebeden razı olsun âmin… Not: Ayrıca hadis günlüğü ve meal CD’si için de çok teşekkür ederim. Selam ve dua ile...
Halil Alataş | 5/3/2010
   
Yapmış olduğunuz hizmetlerinizden ALLAH razı olsun ve RAHMETİYLE yarlığasın. Dünya ve Ahirette iyilik ihsan etsin, cehennem azabından korusun.
Kazım ÇİÇEK | 5/1/2010
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English