Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Selamun Aleykum, site güzel. Çok büyük bir boşluğu dolduruyor. Site bir ara kullanım dışıydı. Kuran emekçilerine tavsiyemiz sitenin devamlı olması içinde çabalamalarıdır. Mevlam hayırlar yağdırsın üzerinize. Kuran dostlarına ayrıca. www.kuranmeali.com’u da tavsiye ederim. Vesselam...
Akif A. | 8/28/2010
   
Selamün Aleykum. Sizlerin bu inanılmaz yararlı ve güzel çabanız geleceğe ve gençliğe olan ümidimi arttırdı. Küçük broşürleri, Hadis Günlüğünü ve CD’yi hemen gönderdiniz. Sağolun varolun. (Okuduğumuz namaz sürelerinin anlamını bilmemek konusundaki eksikliğimiz beni hep üzmüştür.) Sizin de bu konudaki çabanıza bir katkı olarak mümkün olduğu kadar çok kişiye ulaştıracağım inşallah. Allah inananların ve siz gibi çabalayanların yar ve yardımcısı olsun. Bu sade, iddiasız ama çok değerli hizmetlerinizin karşılığını kat kat bulasınız dilerim. Allah’a emanet olun- mübarek Ramazanın bereketi üzerinize yağsın inşallah. Saygılarımla…
   
S.A. Bu çalışmayı başlatanlardan Rabbim razı olsun. Bu sene İstanbul Saraçhane’deki itfaiye parkında meal yükleme çalışmalarımız devam etmektedir. İstanbul içinde 10 kişiden çok yükleme yaptıracak olan arkadaşların iş yerlerine de gidebilirim Telefonum 0544 686 20 26. ALLAH’a emanet olalım.
Mustafa Çavdar | 8/21/2010
   
Yaptığınız hizmetlerden ötürü Allah razı olsun...
Murat | 8/16/2010
   
Allah razı olsun, gerçekten çok faydalı ve gönül verenler için bulunmaz bir E-kütüphane. Kuran Kerim-i indirmek ve büyük bir zevkle dinlemek işte en güzel tat. Ellerinize sağlık. Devamını dilerim?
Y. Bakır | 8/13/2010
   
Gerçekten Allah hepinizden razı olsun. Bütün Kuran mealini indirdim. Mp3 playerıma yükledim ve her zaman her yerde dinliyorum. İnşallah birçok kişiye ulaşır. Selam ve dua ile...
Arsıl Doktor | 8/9/2010
   
Müslüman gerektiği zaman gerektiği yerde tek başına bir ümmet olabilmelidir. Allah sizden razı olsun.
   
Siteyi hazırlayan arkadaşlara böyle bir site hazırladığınız için sağ olun. 2009 ramazan umresinde oradaydım güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin. Teravi namazını kılarken hiç bitmesini istemiyor insan. Sitenizi bulunca tekrar orada hissettim kendimi çok sağ olun.
Ersin Yıldırım | 7/12/2010
   
Esselamu Aleyküm; Kandiliniz mübarek olsun kardeşim bu siteyle beni oğlum tanıştırdı bir gün önce sitemizde cüz başladık kara kara düşünüyordum Türkçe Meali nerden bulacağım kardeşlerime nasıl faydalı olacağım diye. Oğlum dedi anne www.seslikuran.com var oradan meali dinleyin. Ne kadar sevindim anlatamam bu güzelliği bize sunan kardeşlerimden ALLAH razı olsun her gün bir cüz dinliyoruz rabbim hizmetinde yarışanlardan eylesin insALLAH Âmin. Selam ve dua ile kalın inşallah. Selamun Aleykum.
   
Yıllar önceden biliyorum bu siteyi ama ilk defa alıcı gözüyle -tabiri caiz ise- baktım... Baştan aşağıda gezdim. Allah Razı olsun, baştan sona emeği geçenlerden.
Yasin Şahan | 6/16/2010
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English