Sesli Kuran :: Dünya Dillerinde Kuran-ı Kerim Mealleri - Ziyaretçi Defteri
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        Burada Kaldım
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim

Bu siteyi bizlere hazırlayıp sunduğunuz için Rabbim sizlerden binlerce defa razı olsun.
Ferhat Demirtürk | 9/28/2010
   
Siteniz çok samimi ve bir o kadar sade olmuş! Her bölüm ayrı bir tatta! Kalbinize sağlık! Sevgilerle...
Aslıhan Atik | 9/24/2010
   
Önce Allahın selamının üzerinize olmasını temenni ediyorum. Benim ömrüm boyunca dinimiz hakkında sorular sorup ta içinden çıkamadığım hususlara bu çalışmalarınızla en makul ve mantıki hal tarzı üretmişsiniz. Başta diyanet olmak üzere diğer tüm seviyelerdeki din görevlilerinin yapamadığını yapmışsınız. Sizleri bütün kalbimle ve mukaddesatımla tebrik ediyorum. Ben aynen resimlerde belirttiğiniz soruları yabancı turistin sorduğu gibi cemaate sordum. Aynı cevabı aldım. Kıl namazını çık fazla karıştırma kafan karışır. İmamlar bile git evine meal kitaplarına kendin bak biz sana şimdi anlatamayız. Bari ayetin adını verin dediğimde ise bende bilmiyorum biz ezberimizden okuruz namazda hangi ayet olduğunu kati olarak bilmeyiz çoğu hafızlarda ezberledikleri için bilmezler duraklarsalar karıştırırlar diye cevap vermişlerdi. Demek ki varmış çözümü. Ancak bunu DİYANETİN TÜM PERSONELİ İLE CAMİLERİMİZDE BELLİ BİR SEVİYEDE OLSA DA UYGULAMAYA KUNULMASI BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR. Bu vesile ile sevgiler saygılar sunuyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Saim Gider | 9/23/2010
   
Allah sizden razı olsun. Gerçekten çok faydalı bir hizmet. Karşılığını hem bu dünyada hem de ahirette almanızı dilerim.
Hakan Koç | 9/15/2010
   
Allah sizden razı olsun. Kuranın gerçek indiriliş sebebine en uygun olarak anlama ve yaşama olduğunun vurgusu yapılmak üzere değişik dillerde sesli meal hizmeti gerçekten anlatılmaz bir hizmet. Toplumumuz kuran denince güzel sesle makamla dini törenlerde okunup kapatılmak için varmış gibi bir uygulamadan kurtarılmalı. Kuranın gerçek gönderiliş sebebinin farkına vardırılmalı. Anlaşılmayan Kuranı okumanın kimseye faydası yoktur.
Ahmet Yalçın | 9/14/2010
   
Allah, bu siteyi bizlere sunan siz İslam hizmetkarlarından sonsuza dek razı olsun.(Amin)
Abdullah Dal | 9/8/2010
   
Sesli Kuranı dinledikten sonra daha rahat yaşamım oldu ve Kuranı Türkçe dinliyorum daha iyi anlıyorum. Bunu hazırlayan arkadaşlardan Allah razı olsun dileğiyle. Allah’a emanet olun.
Adnan Erkol | 9/5/2010
   
Merhaba yaptığınız çalışmalardan dolayı Allah razı olsun. Ben de cep telefonumdan Türkçe ve Arapça kuran dinleyebilmek isterdim... Yurtdışında yaşıyorum. Ukrayna’da. Türkiye’ye gelme durumum şu anda yok. İnşallah bir şekilde bu dileğim gerçekleşir...
Demet Durmuş | 9/5/2010
   
2010 Ramazan ayının bu son günlerinde sitenizle tanıştım; Allah'a (cc) şükrediyorum, sevinç içindeyim!...
   
Selamun Aleykum. ALLAH razı olsun, ellerinize sağlık. Çok güzel bir hizmet. ALLAH karşılığını kat kat versin. Benimde âcizane yapacağım bir şeyler olursa mail adresimizi yazdık. Kuran-ı Kerim’i hayat rehberi edinebilmek anlayıp yaşayabilmek için Rabbim ne çok fırsat çıkarıyor insanoğluna. Asıl olan nefis ve şeytana galip gelip bu fırsatları değerlendirebilmektir. Rabbim bu siteye girip de bakan tüm insanlara ve diğer tüm insanlara bu fırsatları akıllıca kullanan kullarından etsin. ALLAH’a emanet olun.
Erdoğan Ateş | 9/2/2010
   
  Meal İle Yaşayanlar

Yorum Formu
Ziyaretçi Defterine Mesaj Yazın

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Ad Alanını Boş Bırakmayın!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-Mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Mesajınız :
Mesaj Alanını Boş Bırakmayınız!
   
Yorum Formu
Copyright Sesli Kuran
Filipino Azeri Russian English