Sesli Kuran :: Makaleler :: Geçici Dünya
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim"Geçici Dünya" Başlıklı Makale İçin 25 Yorum
   
Çok açıklayıcı ve net bir anlatım olmuş teşekkürler. Allah yolunuzu açık etsin. Bir tavsiyem olacak arkadaşına gönder veya tavsiye et butonu olursa paylaşım daha iyi olur zannederim.
Fikret Aslan | 8/30/2007
   
Kuran’ı orijinal dilinden okuyup anlayamamak Kuran okumamak için bahane olmamalı. Bir müslüman gerekirse farklı çevirilerden karsılaştırmalı okuyarak ve araştırmalar yaparak muhatabı ve sorumlusu olduğu Allah`in kitabini anlayabilir. En azından Allah Kuran’ı bizler için indirdiği için onu anlamak için çaba sarfetmekle yükümlüdür...
Murat | 9/20/2007
   
Biz Müslümanların genel ihtiyacımızı özetleyen daha net bir makale okumadım. Kuran’ı anlamaya başladıkça biz Müslümanların çok kısa zamanda her olumlu konuda büyük mesafe katedeceğimize inanıyorum. Kendim için diyebilirim ki bundan sonra hergün mutlaka Kuran’ı anlayarak okumaya günlük yaşantımda vakit ayıracam. Allah (cc) bu hizmeti bize ulaştıran tüm kardeşlerimden, abilerimden gani gani razı olsun.
Duran Kavalcı | 9/26/2007
   
Allah sizden razı olsun. Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’i her fırsatta okumak, anlamak ve hayatımıza uygulamak gerektiğinin altını bir kez daha önemle çizdiğiniz için minnettarım. Allah yolunuzu açık etsin, Allah yardımcınız olsun. Muhabbetle.
   
ALLAH razı olsun emeği geçenlerden ve paylaşıma açanlardan. Ben cep telefonuma indirdim. Sesli olarak ve arkadaşlarıma da göndereceğim .Cümlesinden ALLAH razı olsun...
Şahin Yıldız | 10/18/2007
   
ALLAH emeği geçen herkesten razı olsun. Ben mp3 formatında indirdim ve sürekli dinlemek istiyorum. Arkadaşlarımada tavsiye edeceğim. Bu web sitesi için çok teşekkür ederim.
Mehmet Türker | 10/23/2007
   
Güzel çalışmalarınızdan dolayı, emeği geçen, katkısı olan herkesten Allah ebeden razı olsun.. Anlatım çok açık ve net olduğu için akıllarda çok net kalıyor. Birçok kişiye faydası olacağına inanıyorum. Çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bizlerin de inşallah katkısı olur. Kuran-ı Kerimi okumak ve anlamak hayati önem arz ediyor, bunu bir kez daha anladım. Tekrar teşekkürler..
Ayşe Emekli | 11/4/2007
   
Bu sitenin yapımında ve yayınında emeği geçen tüm ardaşaşlarımdan Allah (cc) razı olsun. Çok nefis bir ürün olmuş kullananlardanda Allah(cc) razı olsun. Teşekkür ederim. İnsanlarımızı durup düşünmeye davet ediyorum.
Sebahattin Aydoğan | 11/10/2007
   
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile sitenize girdim. Bu siteyi yapan ve emeği geçenlerden Allah razı olsun. Çok güzel bir hizmet vermişsiniz.
İrfan Özçetin | 12/1/2007
   
Sitenizi sörf yaparken buldum. Gerçekten manevi hayatımızı ziynetlendirecek yapıda. Emeğinize sağlık. Artı sizi bağlantılı olarak sitemde yayınlıyorum.
Şükran Dolma | 1/3/2008
   
Çok güzel bi yazı. Ayrıca site içeriğide muhteşem. Allah bağışlasın.
Mehmet Erdi Varkol | 3/19/2008
   
Allah’tan niyazım, insanların cehalet sarhoşluğundan kurtulup, böyle inanca sahip olmalarıdır. Sitenizle bütün Müslümanların bir birlerine duayı eksik etmemelerini ve güzel sitenizin insanların şuurlanmasına sebep olmasını diliyorum. Allah ecrinizi dünyada ve sıkıntılı mahşer gününde nasip etsin. Saygılarımla
   
Site çok güzel ama çoğu genç bu ve bunun gibi sitelerin bilincinde değil. Biraz daha gençliğimizin dikkatini çekecek şekilde bir tarzda site oluşturulması ve gençliğe sunulması daha faydalı olacaktır. Hem bilinçlendirmemek, hem suçlamak ağır olur bence. Ben 16 yaşındayım. Rast gele buldum bu siteyi. Lütfen herkes bulsun ve bilinçlensin.
Meltem Er | 4/5/2008
   
S.A. Bunu dinledikten sonra gerçekten ne kadar düşüncesizce Kuranı okuduğumu fark ettim. Beni ve başkalarını aydınlattınız. ALLAH’ta kıyamet karanlığında sizi nuruyla aydınlatsın inşallah. Tüm sofiler dinlesin.
Deniz Şişman | 5/15/2008
   
Bence de çok güzel olmuş.
Çiğdem Taş | 8/3/2008
   
Allah Teala emeklerinizden dolayı razı ve memnun olsun, çok güzel bir hizmet. Bu olayın karşısında hayretlenmemek mümkün değil sağolu :)
Ufuk Turhal | 9/2/2008
   
Çok güzel bir yazı olmuş, açık ve içinde ince mesajı olan bir yazı elinize yüreğinize sağlık. Allah razı olsun.
Sevda Ordulu | 9/3/2008
   
Bugün cuma ve ramazan ayındayız. Allah yaptıklarınızın ecrini inşallah fazlası ile mükâfatlandıracaktır. İnşallah bende faydalanacağım. Nokia N73 cep telefonu aldım amacım telefona Kuran ve Hadis yüklemek ve işe giderken okumak ve dinlemek, öğrenmek ve yaşamak. Sonuçta Cenab-ı Allahın rızasını kazanmak emelindeyim.
Faruk Mızıkacı | 9/13/2008
   
ALLAH razı olsun. Gerçekten tam bunu arıyordum ne zamandan beri. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Hayrullah Şahan | 12/19/2008
   
70 yaşında bilgisayarı öğrenip bu güzelliklere kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Emeği geçenlere sonsuz selam ve sevgilerimle Allahın rahmeti üzerinizden eksik olmasın sağ olun var olun.
Mustafa Tatlıcı | 11/14/2009
   
Çok güzel anlatmış ve okurken dinlerken çok sevdim tebrik ettim kendilerini... Ve sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum, çok selam gönderiyorum, çok güzel anlatmış ve okurken dinlerken çok sevdim tebrik ettim kendilerini…
Ferhan Keskin | 1/19/2010
   
Sitedeki Sesli Mealleri dinlerken her defasında size dua ediyorum, ancak bu kadar güzel seslendirilebilinir.
Niyazi İşlek | 5/8/2010
   
Çok doğru yazmışsınız. Zihninize sağlık. :)
Işıl Horzum | 9/12/2010
   
Yapmış olduğuz çalışmalardan dolayı emeği geçenlere tebrik ederim. Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Yetişen nesil için bu gibi çalışmalar çok önemli.
Erdi Emre | 05/03/2012
   
Bu güzel sayfada emeği geçen herkese Allah'ım razı olsun, teşekkürler.
Gökhan | 30.12.2012
   

  Ziyaretçi Defteri
Yorum Formu
"Geçici Dünya" Başlıklı Makale İçin Yorum Gönderin

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Adınızı - Soyadınızı Yazınız!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Yorumunuz :
Lütfen Yorumunuzu Yazınız!
   
Yorum Formu

Copyright Sesli Kuran