Sesli Kuran :: Makaleler :: Namaz
Sesli Kuran
Menü

Makaleler
Makale  Geçici Dünya
Makale  Peki Ölçü Nedir?
Makale  Daimi Şuur
Makale  Duamız Olmasa
Makale  Namaz
Makale  Oruç

        Elham Bu!
        Umut'la Beraber
        
        Hadis Günlüğü
        Namaz Broşürü
        Ramazanda SesliKuran
        Adım Adım Yükleme Nasıl Yapılır?
 
Kuran-ı Kerim"Namaz" Başlıklı Makale İçin 15 Yorum
   
Bu seslendirilmeler çok güzel olmuş.
Osman Orhun Serbes | 8/21/2007
   
Bütün kalbimle bu nur, ilim, irfan, hak, ak, sevgi, bilgi, emek, derya gibi bu güzel siteyi yapan, düşünen, emek sarf eden hepinize içten kalbimle selam ediyorum. Yüce Rabbim sizi güzelliklerin içinde bütün güzelliklere iletsin amiiin. Allah razı olsun sizden.
Murat Şahingöz | 9/21/2007
   
Namaz broşürünüzü Ramazanın başında Eyüp'teki standınızdan alıp ezberledim. Namazlarımın ne kadar değiştiğini ancak bu hissi yaşayanlar anlayabilir. Birkaç gün ezberlemek için çaba gösterdim ama şimdi her namazımın farklılaştığını görmek çok sevindirici. Namaza başlayıp bırakanlarda bu aranan hazzı yaşayamadıklarından namazı terk ediyorlar olsa gerek. Gerçekten uygulanınca tesiri hemen fayda veren bu küçük ama etkili namaz broşürü çalışmanızdan ötürü çok teşekkür eder, Mevlam'dan daimi huzur, sağlık, bereket ve afiyet dilerim.
Fahri Alkan | 9/26/2007
   
Ben 25 yaşındayım. Namaza yeni başladım. Çok kötü bir hayatım vardı ama şu anda çok mutluyum ve bu siteyi hazırladığınız için Allah sizden razı olsun. Daha çok insanların bu siteyle ilgilenmesini temenni ediyorum.
Uğur Özmen | 10/29/2007
   
Bu kadar güzel sözler, ancak bu kadar güzel okunabilir... Tebrik ederim. Allah, bu sitede emeği geçen tüm gönül dostlarından razı olsun. Paylaştıkça eksilmeyen, aksine çoğalan/ büyüyen, "Sevgi ve Bilgi" yi, nezih bir sekilde sunuyorsunuz.Belli ki Mevlamız sizleri, bu güzel hizmeti lâyikiyle vermeye layik görmüş. Allah'a emanet olunuz.
Levent Acıöz | 11/16/2007
   
Böyle bir çalışmayı yapan ve okuyanlardan ALLAH razı olsun. Böyle bir çalışma ancak bu kadar güzel olabilir. Teşekkürler.
Muammer Topbaş | 12/6/2007
   
SELAMÜN ALEYKUM. Ben bu siteyi ilk kez ziyaret ediyorum. ALLAH razı olsun emeği geçen herkesten, çok güzel olmuş. Çalışmalarınızın devamını dilerim. Rabbim sizlere yardım etsin. ALLAH kolaylıklar versin.
Mevlüt Korkmaz | 1/13/2008
   
Bu gün 24 Nisan 2008 gece saat 23:45. Uykum kaçmıştı, bu saifeyi tesadüfen ziyaret ettim. Yazı namazla ilgili ve diğer dini konular dinledim. Hem yazının özü hemde seslendirme olağan üstüdür. Çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim. Allah razı olsun.
Ferat Güzelmansur | 4/24/2008
   
Namaz kavramı gerçekten çok sakıncalı bir kavram ve namaz hakkında yorum yapabilecek kadar cesaretim yok. Ama yorumunu yapacak kişiyi de şiddetle uyarıyorum. Yanlış sözler sarf etmeyin.
Cem Ersin | 7/7/2008
   
Bence çok güzel. Ben 11 yaşındayım bu siteyi tüm arkadaşlarıma tavsiye edicem, emeğe saygı. Bu sitede tüm çalışan abi ve ablalarıma teşekkür ediyorum.
Arca Mert | 10/22/2008
   
Dinin hakikatine çok ihtiyacımız olduğu, her tarafta olur olmaz bilgilerin verildiği, ehlinin bile bu işi yanlış anlattığı, bu güzel dini böylesine anlamlı bir ibadetin RABBİMİZLE konuştuğumuz namazımızın anlamlarını bir broşüre topladığınız için RABBİM sizden razı olur inşallah. RABBİM hepimize anlamayı ve layıkıyla anlatmayı nasip etsin...
Yaprak Araz | 1/3/2009
   
Çok teşekkür ederim. Yapmış olduğunuz bu çalışma için Allah razı olsun. Sitenizin takipcisiyim.
Sedat Gökbulut | 4/18/2009
   
Bismillah; Çok başarılı bir site olmuş. Allah (C.C) emeklerinizin karşılığını hem bu dünyada hemde ahirette verir inşallah. Siteyi takip ve tavsiye ediyorum... Emeği geçen arkadaşlardan Allah razı olsun...
Osman Özdemir | 12/30/2009
   
Uygulamada insanların devamlı karşılaştıkları halde, etrafın ve bilhassa dini çevrelerin baskısı nedeni ile dile getiremedikleri gerçekleri yazmışsınız. Hakikaten namaz esnasında akılda birçok dünya düşüncesinin olmasının önüne geçmek son derece güç. Ağzımız Allahın kelamını söylüyor beynimiz başka yerlerde geziyor. Sebebi ise ibadetin kendi ana dilimizde olmaması. Sizler buna kendi çapınızda ileri teknoloji yardımı ile de olsa bir çözüm üretmişsiniz. Bu çalışmaları diyanetimizden veya ilahiyat fakültelerimizden beklerdik. Zira onların imkânları (tüm Türkiye sathına yayılmış olması ve personel sayısı mali gücü, diyanet vakfı vb.) çok daha ileri durumdadır. ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN BÜTÜN İNANÇLI TÜRKİYE GENÇLİGİ ADINA SİZLERE BİNLERCE TEŞEKKÜRLER.
Saim Gider | 9/26/2010
   
Böyle bir siteyi kurduğunuz için Allah sizden razı olsun.
Esra Tarçin | 31/12/2011
   

  Ziyaretçi Defteri
Yorum Formu
"Namaz" Başlıklı Makale İçin Yorum Gönderin

Adınız - Soyadınız :
Lütfen Adınızı - Soyadınızı Yazınız!
E-Mail Adresiniz :
Lütfen E-Mail Adresinizi Yazınız!Lütfen E-mail Adresinizi Kontrol Ediniz!
Web Siteniz :
Yorumunuz :
Lütfen Yorumunuzu Yazınız!
   
Yorum Formu

Copyright Sesli Kuran